Aktuality

Všelijaké posudky a  potvrzení (přihlášky na střední školy, žádosti o ŘP, posudky na LT, LV, sporty) vyřizujeme v 11.00 – 12.00 v pondělí a v pátek. Buď 1/ na počkání, nebo 2/ systémem: v pondělí papír přinesete (s vyplněným jménem a příjmením dítěte), v pátek si vyzvednete.

Telefonní informace, objednání, konzultace a jiné: volejte od 10.00 do 12.00.

 K vyšetření s akutní věcí se v naší ordinaci nemusíte objednávat, prostě přijďte. Časté vyzvánění telefonu a řešení telefonních hovorů mimo tento čas začíná paralyzovat provoz naší ordinace. 

Volání v přestávce na oběd považujeme za neslušné!

A pokud se nedovoláte mimo ordinační dobu, nebo třeba o víkendu či svátku, je to proto, že nejsme nemocnice s nepřetržitým provozem!

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na kolektivní akce typu letních táborů, soustředění, lyžařských výcviků apod. PLATÍ 24 měsíců, od data vystavení.

Omluvenky

Omluvenky z důvodu nemoci pro jakékoliv instituce, píše a podepisuje zákonný zástupce (rodič, pěstoun) dítěte a dorostence. Školám neposkytujeme žádné informace o zdravotní stavu našich pacientů! Informaci o přítomnosti dítěte v ordinaci poskytujeme pouze Policii ČR při celostátním pátrání!